That half-finished blanket? Inspiration.
The seven WIPs on your desk? Momentum. (Just don't ask about the nine UFOs at the back of the cupboard.)
This needle minder is for the serial starters, the multi-taskers, and the proudly overcommitted creatives who refuse to choose just one project at a time.
This colourful, gold-backed, hard enamel needle minder comes beautifully presented on a Jubly-Umph backing card. It is one of a limited edition.
- Magnetic back
- Hard enamel
- 35 mm in height
- Designed in Australia
(110484)
| SKU | 110484 |
| Barcode # | 9360904003295 |
| Brand | Jubly-Umph |
| Shipping Weight | 0.0750kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.000200000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Retro Respection users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
