Your workspace is overflowing. Your drawers are full. Your housemates have questions.
But you know the truth: it's not clutter, it’s potential!
This needle minder is your official permission slip to stash the fabric, hoard the yarn, and never throw away a single button again.
This colourful, gold-backed, hard enamel needle minder comes beautifully presented on a Jubly-Umph backing card. It is one of a limited edition.
- Magnetic back
- Hard enamel
- 32mm in height
- Designed in Australia
(110483)
| SKU | 110483 |
| Barcode # | 9360904003264 |
| Brand | Jubly-Umph |
| Shipping Weight | 0.0750kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.000200000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Retro Respection users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
